Strona główna

Parafia św. Michała Archanioła - Ostrowiec Św

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Od 2000 roku zajmujemy się renowacją zabytków, przede wszystkim ze specjalnością konserwacji kamienia (piaskowiec, wapień, trawertyn, marmur i granit). Prowadzimy również renowację i rekonstrukcję wszelkich form oraz elementów architektonicznych, sztukaterii, fasad, rzeźb itp. przywracając świetność zarówno bryle zewnętrznej, jak i wnętrzom zabytkowych budowli.

Zajmujemy się także renowacją oraz polerowaniem posadzek z betonu, lastryka oraz wszelkiego rodzaju kamienia. Wykonujemy prace konserwatorskie na małych i dużych obiektach architektonicznych (fasady, portale, pomniki, kapliczki, nagrobki, rzeźby, ołtarze, kamienne ogrodzenia itd.). Używamy wyłącznie specjalistycznych maszyn i środków renomowanych firm, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, wciąż wzbogacając nasze usługi o najnowsze technologie gwarantujące jak najlepsze efekty pracy. Na wszystkie wykonane prace posiadamy referencje i udzielamy gwarancji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując technologię i środki do wymagań klienta, jeśli więc potrzebna jest pomoc, nasz wykwalifikowany zespół zapewni fachową poradę.

Nowoczesność w zgodzie z tradycją... - to nasza dewiza, którą kierujemy się już od lat, przywracając dawną świetność i blask obiektom zabytkowym przy użyciu najlepszych dostępnych metod. Od lat dbamy o przeszłość, teraźniejszość  i przyszłość piękna architektury, niezależnie czy mamy do czynienia z zabytkowymi, czy nowo powstałymi obiektami.

Zapoznając się z naszą stroną internetową, dowiecie się Państwo więcej o nas i mając do wyboru tak szeroki zakres usług z pewnością znajdziecie to, czego szukacie.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Kot

Firma "Kotart"

tel. 697 802 524


    

nowe ogloszenia


Odsłon artykułów:
1633379

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.