Strona główna
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ostatnie artykuły:Od września 2013 roku przy naszej parafii działa muzyczny zespół młodzieżowy wychwalający Pana Boga, który śpiewa podczas Mszy świętej niedzielnej o godzinie 12:00.

Zespół stara się nieustannie ubogacać swój repertuar. Akompaniament do śpiewu daje równoczesny dźwięk gitar, skrzypiec i cajonu - niewykluczone, że możliwości instrumentalne będą się rozszerzać :)

Zespół występuje też przy innych okazjach. Ma już na swoim koncie śpiew w bazylice na Świętym Krzyżu oraz występ na popularnym od lat, XX oraz XXI Przeglądzie Piosenki Religijnej w Gorzycach. W roku 2014 zespół prowadził także od strony muzycznej pieszą pielgrzymkę młodzieży do sanktuarium w Kałkowie, a także wspomagał "Złotą" grupę muzyczną Pieszej Pielgrzymki Ziemi Świętokrzyskiej na Jasną Górę. Ostatnio posługiwaliśmy także muzycznie podczas Mszy św. ślubnej.

Do zespołu należą:

Weronika Papaj, Kasia Krysa, Wiktoria Nowakowska, Wiola Kaczor, Zosia Pacholczak, Marysia Mazan, Wiktoria Stachula, Dominika Cielebąk, Wiktoria Górczyńska, Filip Nowakowski, Patrycja Jaworska oraz Magdalena Krysa.

Nad całością czuwa ks. Michał.

Jeśli tylko chciałbyś z nami śpiewać lub grać, jeśli słoń aż tak bardzo nie nadepnął Ci na ucho, to skontaktuj się z nami, PRZYJDŹ, a na pewno przyjmiemy Cię do naszej Bożej bandy!

Pozdrawiamy!!!


       
Zespół Muzyczny na pielgrzymim szlaku...
 
       


 


 

 


 

     

 


OPRAWA MSZY ŚWIĘTEJ ŚLUBNEJ W WYKONANIU NASZEGO ZESPOŁU


"AVE MARYJA"

 

"BARANKU BOŻY"

 


Kolędowe warsztaty muzyczne w Tarnobrzegu

W Tarnobrzegu przy parafii św. Barbary Diakonia Muzyczna Ruchu Światło – Życie zorganizowała czterodniowe kolędowe warsztaty muzyczne, które zakończyły się koncertem wspólnego kolędowania 6 stycznia b.r. pod hasłem „Panie, przymnóż nam wiary…” Dwie osoby, które śpiewają w naszym zespole - Kasia Krysa i Ania Malinowska, wzięły udział w tym muzycznym szkoleniu. Ostatni weekend szkolnej przerwy świątecznej był dla nich sporym wyzwaniem i wysiłkiem, który jednak zaowocował udanym koncertem. Nad całością spotkań pod względem muzycznym czuwali Piotr Pałka – dyrygent i kompozytor oraz Sebastian Iwanowicz – muzyk.

Poniżej filmik z tarnobrzeskiego kolędowania ...

 

... oraz link do wspomnień, którymi podzieliła się z nami Kasia:

http://www.sandomierz.oaza.pl/strona/index.php/7-aktualnosci/97-koncert-koled-tarnobrzeg-2014

Zapraszamy do oglądania!


Relacja z występu na Przeglądzie w Gorzycach


   

 


    Odsłon artykułów:
926214

Odwiedza nas 419 gości oraz 0 użytkowników.